RDKS / TPMS BAIC
22 Czujniki RDKS
Czujniki TPMS do BAIC – dopasowane czujniki ciśnienia w oponach
W electronicx znajdziesz zaprogramowane czujniki TPMS do 22 modeli BAIC, każdy fabrycznie zakodowany i działający w oryginalnym protokole OE na częstotliwości 433 MHz. Dzięki temu Twój TPMS BAIC jest od razu gotowy do użycia: plug & play, bez potrzeby późniejszego programowania czy odczytu. Od listopada 2014 system kontroli ciśnienia w oponach jest obowiązkowy dla wszystkich nowych europejskich homologacji, dlatego odpowiedni czujnik ciśnienia w oponach BAIC należy do podstawowego wyposażenia każdego nowoczesnego samochodu.
Każdy czujnik TPMS BAIC można zsynchronizować z pojazdem na trzy sposoby: poprzez jazdę, za pomocą urządzenia programującego TPMS lub wygodnie przez złącze OBD. Dzięki temu programowanie TPMS BAIC przebiega szybko i niezawodnie, bez zależności od warsztatu. Nasze czujniki BAIC 433 MHz wysyłają dokładnie ten sygnał, którego oczekuje komputer pokładowy Twojego auta, i zawsze dostarczają precyzyjne wartości ciśnienia i temperatury dla bezpiecznej jazdy.
Czujnik ciśnienia w oponach BAIC możesz nabyć jako pojedynczą sztukę lub jako praktyczny zestaw 4 czujników, idealny do kompletnego kompletu kół letnich i zimowych. Dostępne są cztery kolory wentyli, aby estetyka i technika idealnie pasowały do Twoich felg. Trwałe wykonanie i dokładne dopasowanie sprawiają, że TPMS BAIC od electronicx to niezawodne rozwiązanie do precyzyjnego i długotrwałego monitorowania ciśnienia.
Wybierz teraz poniżej swój model BAIC i zamów idealnie dopasowany czujnik ciśnienia w oponach.
- Czy TPMS pasuje do wszystkich modeli BAIC?
- electronicx oferuje zaprogramowane czujniki TPMS do 22 modeli BAIC. Wybierz poniżej swój model BAIC oraz rok produkcji, aby otrzymać dokładnie dopasowany czujnik z poprawnym protokołem OE dla Twojego pojazdu.
- Jak zaprogramować czujnik ciśnienia w moim BAIC?
- Do programowania TPMS BAIC istnieją trzy metody: poprzez jazdę (auto-relearn), za pomocą urządzenia programującego TPMS lub przez złącze OBD. Ponieważ nasze czujniki są fabrycznie zakodowane, cały proces trwa zaledwie kilka minut.
- Czy do mojego BAIC potrzebuję koniecznie czujników 433 MHz?
- Tak, europejskie pojazdy BAIC zazwyczaj działają na BAIC 433 MHz. Nasze czujniki TPMS BAIC nadają dokładnie na tej częstotliwości w oryginalnym protokole OE, dzięki czemu system pokładowy poprawnie odbiera wartości.
- Czym te czujniki różnią się od części OE w BAIC?
- W działaniu nie ma różnicy: nasze czujniki TPMS BAIC używają tego samego protokołu OE i 433 MHz co części oryginalne, są zakodowane i działają plug & play, oferując znacznie lepszy stosunek jakości do ceny i wysoką trwałość.