StartCzujniki RDKS › Xcite

RDKS / TPMS Xcite

2 Czujniki RDKS

Czujniki TPMS do Xcite – dopasowane czujniki ciśnienia w oponach

W electronicx znajdziesz zaprogramowane czujniki TPMS do 2 modeli Xcite, każdy fabrycznie zakodowany i działający w oryginalnym protokole OE na częstotliwości 433 MHz. Dzięki temu Twój TPMS Xcite jest od razu gotowy do użycia: plug & play, bez potrzeby późniejszego programowania czy odczytu. Od listopada 2014 system kontroli ciśnienia w oponach jest obowiązkowy dla wszystkich nowych europejskich homologacji, dlatego odpowiedni czujnik ciśnienia w oponach Xcite należy do podstawowego wyposażenia każdego nowoczesnego samochodu.

Każdy czujnik TPMS Xcite można zsynchronizować z pojazdem na trzy sposoby: poprzez jazdę, za pomocą urządzenia programującego TPMS lub wygodnie przez złącze OBD. Dzięki temu programowanie TPMS Xcite przebiega szybko i niezawodnie, bez zależności od warsztatu. Nasze czujniki Xcite 433 MHz wysyłają dokładnie ten sygnał, którego oczekuje komputer pokładowy Twojego auta, i zawsze dostarczają precyzyjne wartości ciśnienia i temperatury dla bezpiecznej jazdy.

Czujnik ciśnienia w oponach Xcite możesz nabyć jako pojedynczą sztukę lub jako praktyczny zestaw 4 czujników, idealny do kompletnego kompletu kół letnich i zimowych. Dostępne są cztery kolory wentyli, aby estetyka i technika idealnie pasowały do Twoich felg. Trwałe wykonanie i dokładne dopasowanie sprawiają, że TPMS Xcite od electronicx to niezawodne rozwiązanie do precyzyjnego i długotrwałego monitorowania ciśnienia.

Wybierz teraz poniżej swój model Xcite i zamów idealnie dopasowany czujnik ciśnienia w oponach.

Czy TPMS pasuje do wszystkich modeli Xcite?
electronicx oferuje zaprogramowane czujniki TPMS do 2 modeli Xcite. Wybierz poniżej swój model Xcite oraz rok produkcji, aby otrzymać dokładnie dopasowany czujnik z poprawnym protokołem OE dla Twojego pojazdu.
Jak zaprogramować czujnik ciśnienia w moim Xcite?
Do programowania TPMS Xcite istnieją trzy metody: poprzez jazdę (auto-relearn), za pomocą urządzenia programującego TPMS lub przez złącze OBD. Ponieważ nasze czujniki są fabrycznie zakodowane, cały proces trwa zaledwie kilka minut.
Czy do mojego Xcite potrzebuję koniecznie czujników 433 MHz?
Tak, europejskie pojazdy Xcite zazwyczaj działają na Xcite 433 MHz. Nasze czujniki TPMS Xcite nadają dokładnie na tej częstotliwości w oryginalnym protokole OE, dzięki czemu system pokładowy poprawnie odbiera wartości.
Czym te czujniki różnią się od części OE w Xcite?
W działaniu nie ma różnicy: nasze czujniki TPMS Xcite używają tego samego protokołu OE i 433 MHz co części oryginalne, są zakodowane i działają plug & play, oferując znacznie lepszy stosunek jakości do ceny i wysoką trwałość.